live

Канадський інститут міжнародних відносин: Найбільший обмін відбувся тільки завдяки зусиллям Медведчука

Народний депутат Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

Віктор Медведчук публічно звертався до російського президента Володимира Путіна з проханням

Обмін, який вдалося провести 17 листопада 2017 року за формулою "306 на 74", не відбувся б, якби не зусилля і наполегливість голови політради партії "Опозиційна платформа – За життя" в питанні досягнення миру в Україні.

Більш детальну інформацію повідомили вчені в ResearchGate з посиланням на матеріал Канадського інституту міжнародних відносин (The Global Affairs Institute).

Як відзначають аналітики, в 2017 році Віктор Медведчук публічно звертався до російського президента Володимира Путіна з проханням піти на поступки українській стороні, що й було зроблено.

"17 листопада 2017 року Віктор Медведчук з організації "Український вибір" попросив президента Володимира Путіна поговорити з лідерами Луганська і Донецька, щоб полегшити обмін військовополоненими з Україною. Через два тижні, 30 листопада 2017 року, точна кількість ув'язнених, яку просив Медведчук, були готові для обміну", – йдеться у повідомленні.

Варто також додати, що в 2014 році, Віктору Медведчуку вдалося домовитися про повернення в Україну 146 утримуваних осіб, а в 2015 – про повернення 139 українців.

Нагадаємо, що обмін, який відбувся в 2017 році, завдяки зусиллям голови політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктора Медведчука, на сьогоднішній день є найбільшим в історії України.

 Loading...
Loading...
Loading...