live

Кабмін встановив нові зарплати для топ-чиновників, - Гончаренко

Олексій Гончаренко
загрузка...
загрузка...

Уряд вирішив не продовжувати практику величезних заробітних плат і встановив сітку для топ-чиновників

Кабінет міністрів прийняв рішення встановити новий мінімальний розмір окладу і сітку зарплат для топ-чиновників. Про це народний депутат від "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко написав у своєму Telegram-каналі.

"Кабмін вирішив не продовжувати практику величезних заробітних плат і встановив сітку для топ-чиновників. Тому основні зміни: 1. Встановлюється новий мінімальний розмір посадового окладу в два прожиткових мінімуми (станом на 1 січня 4204 грн). 2. Розміри посадових окладів пропонується затвердити в гривнях, а не коефіцієнтах, як це було в 2019 році. 3. Наприклад, керівник державного органу (Офіс ПУ, апарат РНБО) матиме посадовий оклад на рівні 37800 грн, а рівня міністерств та центральних органів виконавчої влади 33600 грн", - пише нардеп.

Також Гончаренко цитує рішення уряду щодо премії. Повідомляється, що Першому віцепрем’єр-міністру, віцепрем’єр-міністрам України, міністрам, їх першим заступникам і заступникам може виплачуватися премія у двох видах:

1) надбавка за ефективність, яка встановлюється щомісяця Першому віцепрем’єр-міністру, віцепрем’єр-міністрам, міністрам – прем’єр-міністром, а першим заступникам міністрів - відповідним міністром, у розмірі до 200 відсотків посадового окладу;

2) премія, яка встановлюється заступникам міністрів (крім перших заступників), відповідно до їх особистого внеску в загальні результати роботи, у розмірі до 200 відсотків посадового окладу.

Нагадаємо, раніше спікер Верховної Ради Дмитро Разумков розповів, чи буде зарплата нардепів 100-150 тис. грн.

Loading...
Loading...
Loading...