live

Із депутатів – у верхолази: Надія Савченко розповіла, яку роботу шукає

Надія Савченко Скріншот відео

Проте зараз піти на роботу своєї мрії колишня депутатка не може через травму

Надія Савченко, народна депутатка Верховної Ради України попереднього скликання, а нині безробітна, звернулася до центру зайнятості, оскільки шукає роботу верхолаза.

Про це вона розповіла в ефірі програми "Кожен з нас президент" на телеканалі ZIK.

Надія Савченко зазначила, що після того, як перестала бути парламентаркою, звернулася до центру зайнятості та стала на облік.

"Я сподіваюся, що я знайду роботу в центрі зайнятості. Так, кожен раз мені щось пропонують… Я шукала верхолаза, але зараз у мене травма ноги, операція і поки що у мене не може реалізуватися ця робота. Але мені знаходять роботу верхолаза. Ну, ви знаєте? Будинки утепляти. Мене, наприклад, цікавила ця робота. Чому я повинна йти викладати в Могилянську академію лекції і "строїти" із себе великого професора? Чому я повинна йти і думати, чому це я ще не в уряді, чорт забирай, та що ж це мене недооцінили? Чому я не можу як нормальна людина піти працювати?" – зазначила Надія Савченко та додала, що готова повернутися до служби в армії, якщо її викличуть.

Вона додала, що не потрібно привчати людей до думки, що втратити владу – це обов’язково боляче.

Як повідомляли, Надія Савченко заявляла, що не має сподівань на уряд Олексія Гончарука.

Колишня депутатка також звертала увагу на те, що програма президента України Володимира Зеленського абсолютно не виконується.

Новини за темою: Не можна довіряти "зграї кретинів” Україну, – Савченко про компетентність "Зе-команди"Loading...
Loading...
Loading...