Імпічмент Трампа: У Конгресі оприлюднили нові докази

Президент США Дональд Трамп у зверненні перед нацією після ракетних ударів Ірану, фото з відкритих джерел

Зокрема оприлюднені електронні листи, зашифровані повідомлення та інші документи

Комітет Палати представників США з розвідки, комітет з нагляду та реформ і комітет у закордонних справах представили додаткові докази у справі про імпічмент президента Дональда Трампа, що будуть включені в офіційний звіт, який буде переданий Сенату разом зі статтями про імпічмент. Про це пише "Європейська правда"

Зазначається, що нові докази включають телефонні записи, а також нові документи і матеріали, представлені комітету з розвідки Левом Парнасом, соратником адвоката Рудольфа Джуліані. 

"Нові докази підтверджують те, що ми вже знаємо: президент і його соратники чинили тиск на українських чиновників, щоб ті оголосили про розслідування, яке принесло би президенту політичну вигоду", - заявили у Палаті представників.

В описі оприлюднених документів йдеться, що Парнас підготував рукописні нотатки на канцелярському приладді готелю Ritz-Carlton у Відні, які виглядають такими, що прямо вказують на наміри Трампа натиснути на Україну.

В одній із таких нотаток сказано: "Змусити Зеленського повідомити, що справа Байдена буде розслідуватися; почати комунікацію із Зеленським без (Пінчука або Коломойського)".

Також оприлюднені електронні листи, зашифровані повідомлення та інші документи. Окрім того, у телефоні Парнаса був скріншот листа Джуліані до Зеленського від 10 травня 2019 року, в якому він стверджує, що має до президента України особливе прохання і просить про зустріч. 

Лев Парнас був одним зі спонсорів виборчої кампанії Трампа. Він та ще один американський бізнесмен Ігор Фруман є соратниками особистого адвоката Дональда Трампа Руді Джуліані. Парнаса і Фрумана затримали у жовтні за кримінальними звинуваченнями у порушенні правил фінансування кампанії республіканців.

Нагадаємо, 25 вересня Державний департамент Сполучених Штатів Америки опублікував стенограму розмови президента України Володимира Зеленського та американського президента Дональда Трампа, внаслідок чого почалися слухання з імпічменту американського лідера. Мова йде про переговори президентів 25 липня.

В Білому домі заявили, що ні президент США Дональд Трамп, ні його адміністрація не будуть брати участь у слуханнях щодо імпічменту.

18 грудня Палата представників Сполучених Штатів Америки ухвалила рішення щодо імпічмента президенту Дональду Трампу за двома статтями звинувачень – у зловживанні владою та перешкоджання роботі Конгресу в розслідуванні цієї справи. 

Loading...