live

Ілля Кива на засіданні комітету Ради назвав організаторів будинків розпусти у Києві

"Опозиційна платформа - За життя" Народний депутат Ілля Кива
загрузка...
загрузка...

Одними з ініціаторів і контролерів даного бізнесу є колишні народні депутати від БПП

Правоохоронні органи повинні звернути увагу на ситуацію з функціонуванням у Києві будинків розпусти, організованих екснардепами.

Про це в ході засідання Комітету з питань правоохоронної діяльності заявив народний депутат від "Опозиційної платформи – За життя" Ілля Кива, повідомляє пресслужба політсили. 

"Будинки розпусти в Києві на кожному кроці. Одними з ініціаторів і контролерів даного бізнесу є колишні народні депутати від БПП. Артур Палатний сьогодні контролює найбільший будинок розпусти, розташований на вулиці Хмельницького – "Ріо", який безперешкодно працює вже багато років.

Користуючись можливістю і присутністю керівників департаментів, прошу звернути увагу і взяти під контроль ситуацію, яка знищує не просто мораль, а життя українських громадян, яких перетворюють на товар!" – сказав він.

Ілля Кива також зазначив, що у квітні 2019 року було зафіксовано смерть однієї з дівчат, "і це теж ніяк і ніде не розслідується!".

Новини за темою: Його недбалість призвела до загибелі людей: Кива вимагає від президента відставки глави СБУ Баканова

Політик розповів, що неодноразово намагався ініціювати перевірки та розслідування і навіть звертався з відповідною заявою в ДБР.

"Я вже звертався у ДБР за фактом смерті дівчини. Коли я працював на посаді начальника департаменту протидії наркозлочинності, то неодноразово починав ці процеси, але на мене тиснули – і все припинялося. Блок Петра Порошенка чинив тиск і впливав, тому що вони тоді були найголовнішою фракцією у парламенті", – сказав він.

Ілля Кива зазначив, що за наявною інформацією, у "Ріо" "працюють" близько 200 дівчат, "це легко перевірити, достатньо туди поїхати і зафіксувати правопорушення".

"Адже це для цих тварюк дівчата – витратний матеріал, а для нас – це жінки, яких треба захищати і оберігати... Можна прийняти ще десятки законів, але якщо система не працює, а правоохоронна структура не виконує свої обов’язки, то ми ніякими законами не покращимо ситуацію. Ми чекаємо результатів", – підсумував він.

Раніше Ілля Кива заявив, що "Опозиційна платформа – За життя" буде стояти на основах моралі, державності і здорового глузду, і завжди буде боротись проти легалізації грального бізнесу.

Loading...
Loading...
Loading...