Гончарук вважає, що у Зеленського "примітивне розуміння економіки"

В мережі з'явилася "прослушка" наради у прем'єр- міністра Олексія Гончарука

Олексій Гончарук і Володимир Зеленський Фото: Офіс президента

У мережі опублікували запис наради у прем'єр-міністра Олексія Гончарука щодо ситуації із курсом гривні, де він висловив неоднозначні думки щодо президента Володимира Зеленського. Про це повідомляє Страна.UA з посиланням на опублікований запис. 

Згідно з повідомленням, на записі зафіксовано розмову глави уряду із заступницею голови Нацбанку Катериною Рожковою і міністром фінансів Оксаною Маркаровою щодо курсу гривні та інших економічних питань перед зустріччю з президентом Володимиром Зеленським.

"У Зеленського є дуже примітивне розуміння економічних процесів. Він розуміє, що є платіжний баланс. Платіжний баланс сильно неправильний, а гривня сильно зміцнилася", - каже Гончарук. 

На записі прем'єр стверджує, що гіпотетично потрібно пояснити Зеленському, що гривня зміцнюється, оскільки її сильно розхитували перед виборами. А тепер люди побачили, що боятися нема чого, тому що "сильний президент". "У нього немає в голові цього. Треба показувати і треба, щоб виглядало дуже реалістично, будемо говорити", - сказав прем'єр.

Нагадаємо, у середу, 15 січня, о 19:00 розпочалося засідання фракції "Слуга народу", на якому обговорюватимуть зарплати та преміальні чиновників, регламент ВР і гральний бізнес. На засіданні планується присутність генерального директора "Укрпошти" Ігора Смілянського, керівників НАК "Нафтогаз" Андрія Коболєва та Юрія Вітренка, а також прем’єр-міністра Олексія Гончарука.Loading...