Гончарук поїхав в Офіс президента замість засідання фракції, - депутати

У фракції вважають, що Гончарука потрібно звільнити

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук. Урядовий портал

Депутати з фракції "Слуга народу" розповіли, що прем'єр-міністр Гончарук не з'явився на засідання політичної сили, а натомість поїхав в Офіс президента. Про це повідомляє у своєму Telegram народний депутат від партії "Слуга народу" Олександр Дубінський. 

"Гончарук не приїхав на фракцію. Відправився прямо в офіс президента. Думаю, вийде звідти вже не прем'єром, а рядовим піарассом", - написав нардеп.

"Сидимо на фракції, чекаємо прем'єра. Депутати слухають записи з його одкровеннями і образами на адресу президента.
Є різні думки, дати п***и відразу, або ще на початку серпня треба було дати і забути", - написав у Telegram колега Дубінського по фракції Макс Бужанський.

Окрім цього, Дубінський заявив, що прем'єр разом із заступницею голови Нацбанку Катериною Рожковою і міністром фінансів Оксаною Маркаровою, які брали участь в скандальній розмові, повинні написати заяву на звільнення. 

"Олексій Гончарук повинен бути відправлений у відставку. Але законних підстав для цього немає - у прем'єра річний імунітет. Тому, після образ на адресу президента, в товаристві міністрів Милованова і Маркарової, за участю глави НБУ Смолія та його зама Рожкової - повинен написати заяву сам. Люди, які сиділи поруч з ним, - теж. Тому що хіхікали, підтримували, і пропонували свої варіанти того, як наповнити "порожнечу" і представити свої економічні помилки як "перемогу", - написав Дубінський.

Нагадаємо, у мережі опублікували запис наради у прем'єр-міністра Олексія Гончарука щодо ситуації із курсом гривні, де він висловив неоднозначні думки щодо президента Володимира Зеленського. Глава уряду заявив, що у президента "примітивне розуміння економіки"

 

Loading...