Аграрії прийшли під будинок Зеленського, президент їх проігнорував

кореспондентка Єлизавета Будас Скріншот ZIK

Привітатися з президентом у активістів не вийшло, жодної реакції вони не дочекалися

Зранку під помешканням президента України Володимира Зеленського тривала акція "Привітаємося з президентом" проти прийняття закону про ринок землі. Після цього аграрії рушили до Верховної Ради, де також будуть продовжувати протестувати.

Про це повідомила кореспондентка Єлизавета Будас в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK.

Вона розповіла, що сьогодні триває другий день безстрокової акції проти зняття мораторію на продаж української землі. Сьогодні активісти змінили локацію, щоб привітатися з президентом. Близько пів сотні людей декілька годин були під помешканням президента України Володимира Зеленського.

"Зазначу, що це здебільшого представники аграрних організацій, також громадські активісти та представник Національного корпусу. Вони звичайно, вимагали сьогодні, щоб президент особисто поспілкувався з ними на земельні теми. Серед вимог традиційно референдум, а також не ухвалювати цей законопроєкт у тому вигляді, в якому його зараз пропонують на комітеті", – зазначила кореспондентка.

Також за її словами, на жаль, привітатися з президентом у активістів не вийшло. Жодної реакції вони не дочекалися. Але попри це активісти продовжують свою безстрокову акцію. Зараз вони вирушили до стін Верховної Ради, де сьогодні також планують перекривати вулиці.

До слова, вчора, 14 січня біля Верховної Ради у Києві аграрії протестували проти продажу землі. Раніше вони анонсували, що пікет має бути безстроковим.

Також мітингувальники проти відкриття ринку землі відновили протести в урядовому кварталі та перекрили дороги, вимагаючи не допустити прийняття законопроєкту "Про обіг земель сільськогосподарського призначення".

Нагадаємо, 13 листопада парламент у першому читанні проголосував за законопроєкт № 2178-10, який передбачає скасування мораторію на продаж землі в Україні.

Президент Володимир Зеленський запропонував провести референдум щодо можливості продажу української землі іноземцям.

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков повідомляв, що всеукраїнський референдум про ринок землі може бути проведено раніше 2024 року, але після того як закон про ринок землі буде ухвалено у другому читанні.

Сьогодні перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко заявив, що Верховна Рада цього пленарного тижня не розглядатиме в другому читанні законопроєкт №2178-10 "Про обіг земель сільськогосподарського призначення".

Loading...