live

Аграрії зустрічають Зеленського з роботи – хочуть поговорити про продаж землі

Об'єднаний штаб захисту української землі

Зустрітися із гарантом вранці людям так і не вдалося

Аграрії, яким не вдалося зустрітися із президентом України Володимиром Зеленським вранці, до роботи, зустрічають очільника держави з роботи, щоб донести президенту свою позицію – люди виступають категорично проти продажу землі.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення повідомила кореспондентка Валерія Бабич.

Із собою до будинку, де мешкає президент, протестувальники принесли національні прапори, транспаранти з написами "Вимагаємо референдуму", "Ні продажу землі".

Валерія Бабич зазначила, що люди, які прийшли з протестами проти продажу землі до Володимира Зеленського, є членами Аграрного союзу України.

"Сьогодні вранці вони проводжали Володимира Олександровича на роботу, проте вони так його і не зустріли, а ввечері вирішили зустріти його з роботи, аби показати, наскільки український народ проти ринку української землі", –  зазначила Валерія Бабич.

Новини за темою: "Захистіть фермерів": Як під Радою розпочали безстроковий протест проти ринку землі

Як повідомляли, мітингувальники проти відкриття ринку землі 14 січня відновили протести в урядовому кварталі та перекрили дороги, вимагаючи не допустити прийняття законопроєкту "Про обіг земель сільськогосподарського призначення".

15 січня аграрії України знову перекрили рух на вулицях столиці – вони продовжили протест проти відкриття ринку землі. Зокрема, було перекрито вулицю Грушевського.

Loading...