Кузьмін: Закон про медіа створено на принципах нацистського закону 1933 року

народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа – За життя" Ренат Кузьмін Скріншот ZIK

"Влада намагається взяти під контроль всі сфери медіапростору України"

Законом про медіа влада намагається взяти під контроль всі сфери медіапростору України і закрити рота "неугодним" для неї українцям.

Таку думку під час брифінгу в кулуарах Верховної Ради ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK висловив народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа – За життя" Ренат Кузьмін.

"Це закон, яким теперішня українська влада намагається закрити рота всім "неугодним", взяти під контроль всіх журналістів, всі ЗМІ в країні, а крім того, всіх блогерів і активних користувачів соціальних мереж. Влада намагається взяти під контроль всі сфери медіапростору України. Фактично вчора на засіданні комітету по інформаційній політиці його керівник, представник "Слуг народу", колишній журналіст спробував протягнути і проголосувати в комітеті цей антидемократичний, антинародний закон про медіа", – зазначив Кузьмін.

За його словами, закон про медіа вводить не тільки цензуру, він фактично відтворює нацистський закон про пресу 4 жовтня 1933 року.

"Прийшовши до влади в нацистській Німеччині нацистська партія почала з того, що всі дискримінаційні вимоги, всі злочинні розпорядження і всі злочинні наміри вдягли в правову форму, в форму законів, зобов'язавши жити народ Німеччини за цими законами. Одним із таких законів був закон про пресу 1933 року, яким Гітлер закрив роти всім опозиційним політикам, взяв під контроль пресу і з цього закону почалась ганебна історія Німеччини", – зауважив політик.

"Я звертаюсь до всіх присутніх, представників ЗМІ, звернути увагу на цей закон: не мовчіть і не робіть вигляд, що вас це не стосується. Вас всіх візьмуть на облік і ви всі будете робити те, що вам буде наказувати теперішня влада. Я звертаюсь до міжнародних спостерігачів, послів наших партнерів за кордоном, журналістським організаціям, до іноземних журналістських організацій: зверніть увагу на те, що відбувається в Україні. Саме так починався нацизм", – наголосив Кузьмін.

Нагадаємо, раніше народний депутат України від фракції "Опозиційна платформа – За життя" Ренат Кузьмін заявляв, що закон про медіа передбачає створення чорних списків осіб, які, на думку Нацради, не мають права бути присутніми в медійному просторі.

Як повідомляли, наприкінці грудня 2019 року у Верховній Раді України зареєстровано проєкт Закону про медіа № 2693.

13 січня Комітет з питань інформаційної політики розглядав законопроєкт про медіа.

Loading...