live

"Укрспирт" виробить майже вдвічі більше спирту, - Мінекономіки

фото - з відкритих джерел
загрузка...
загрузка...

Реалізують до 440,60 тисячі декалітрів сировини

Впродовж січня 2020 року офіційне виробництво спирту на державних спиртових заводах зросте у майже вдвічі — до 440,60 тисячі декалітрів спирту.

Про це йдеться у пресрелізі державної компанії Укрспирт.

Зазначається, що за аналогічний період минулого року було реалізовано лише 255,17 тисяч декалітрів. Це — результат боротьби з виробництвом контрафактного спирту в Україні.

"Ці цифри свідчить не про те, що ми стали виробляти чи споживати більше алкоголю в країні, а про ефективну боротьбу з тіньовим обігом спирту. Держава зосередила увагу на ліквідації усіх можливих схем виробництва контрафактного спирту, які раніше існували на заводах підприємства. Ми уважно стежимо за собівартістю спирту та правильною закупкою сировини. І якщо бачимо будь-які порушення, то відразу міняємо керівників заводів. І це вже дає свої результати", — прокоментував в.о. голови ДП "Укрспирт" Сергій Блескун.

У відомстві додали, наразі підприємство готують до передачі Державному фонду майна України. І зауважили, що збільшення об’єму реалізації спирту ДП "Укрспирт" пропорційне збільшенню акцизу, тобто — призведе до зростання надходжень до бюджету України.

Крім того, у січні працюватиме 10 заводів ДП "Укрспирт", при цьому в аналогічний період минулого року працювали 7.

Нагадаємо, 11 грудня Президент України Володимир Зеленський підписав закон власного авторства про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального" щодо лібералізації діяльності у сфері виробництва спирту етилового.

Loading...
Loading...
Loading...