live

У Тернополі міським посадовцям перешкодили продати історичну будівлю за зниженою ціною

У мерії намагалися незаконно приватизувати будівлю вартістю 15 мільйонів гривень

Фото з відкритих джерел

Посадовці Тернопільської міської ради планували приватизувати за суттєво заниженою ціною в інтересах діючого орендаря історичну будівлю колишньої залізничної лікарні. Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Згідно з повідомленням, для зниження вартості об'єкту зловмисники підробили документацію, що свідчила про нібито виконані орендарем роботи з відновлення окремих приміщень будинку. Таким чином ділки штучно  хотіли знизити ціну будівлі і мінімізувати видатки на її купівлю.

Як зазначається, було задокументовано, що у вересні 2017 року виконавчий комітет міськради дозволив приватній структурі, афілійованій із місцевим ексвисокопосадовцем, здійснити реконструкцію орендованого майна. Після фіктивного завершення будівельних робіт підрядна організація надала документи про "інвестиції" у відновлення будівлі на майже 4 млн гривень.

Історичну будівлю в Тернополі хотіли продати за заниженою ціною СБУ

Згодом співробітники СБУ встановили, що жодних робіт з реконструкції орендованих приміщень фактично не проводилося. Наразі  на майно накладено арешт. Відбувається перевірка посадовців міської ради у межах кримінального провадження, відкритого за ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу 

Нагадаємо, за 2019 рік СБУ блокувала майже 500 проявів корупції серед можновладців. Сума збитків, завданих від їхніх дій державі, оцінюється у понад 1,4 млрд гривень. 

Loading...