Синютка до Садового: Не видавайте свої "страхи" стосовно можливості мого балотування на мера Львова

Олег Синютка. Фото: Микола Тис/ZIK

"Ніколи не використовував і не буду використовувати спекулятивні рейтинги для здобуття цілей"

Я ніколи не використовував і не буду використовувати спекулятивні рейтинги для здобуття цілей, у тому числі для маніпуляцій думкою громади міста.

Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук народний депутат Олег Синютка, реагуючи на розміщення одним із сайтів, "сумнівних рейтингів кандидатів на посаду міського голови Львова".

За його словами, один з сайтів, який дотичний до чинного мера Львова, для чогось опублікував якісь сумнівні рейтинги кандидатів на посаду міського голови Львова, в якому він фігурує як переможець.

Можливо, вказує народний депутат, таким чином Андрій Садовий відчуває у мені конкурента і загрозу його багаторічному правлінню і тому хоче сформувати образ як замовника фейкових рейтингів?

"Хочу запевнити Андрія Івановича і його оточення, що я ніколи не використовував і не буду використовувати спекулятивні рейтинги для здобуття цілей, у тому числі для маніпуляцій думкою громади міста", – наголошує Олег Синютка.

Народний депутат також акцентує увагу на тому, що він та його команда будуть працею здобувати результат і прихильність львів’ян, а не пустослів’ям і не за рахунок фейкових рейтингів чи обливанням брудом конкурента.

"Не видавайте свої "страхи" стосовно можливості мого балотування на посаду міського голови Львова", – пише народний депутат.

Раніше Олег Синютка заявив,  що опозиція єдиним фронтом з людьми, боролася проти законопроєкту про ринок землі і перемогла - це велика перемога всіх українців і держави.

 

Loading...