live
Новини » Події 42 Читать эту новость на русском

Суд заарештував майно Миколаївського суднобудівного заводу

з відкритих джерел Миколаївський суднобудівний завод "Океан"
загрузка...
загрузка...

Розслідується доведення до банкрутства та незаконне заволодіння майном заводу

Печерський районний суд Києва наклав арешт на весь цілісний майновий комплекс "Миколаївський суднобудівний завод "Океан". Про це повідомляє пресслужба Офісу генерального прокурора.

Згідно з повідомленням, прокурори здійснюють процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом доведення до банкрутства та незаконного заволодіння майном публічного акціонерного товариства "Миколаївський суднобудівний завод "Океан".

Співробітники прокуратури вживають заходи, спрямовані на притягнення до кримінальної відповідальності всіх осіб, які брали участь у протиправних діях щодо штучного доведення до банкрутства і незаконних оборудок з майном підприємства.

Нагадаємо, раніше Печерський районний суд Києва заарештував все нерухоме майно та корпоративні права заводу "Кузня на Рибальському". Арешт активів відбувся у рамках, розпочатого, за заявою Андрія Портного, кримінального провадження про легалізацію та відмивання злочинних доходів і несплату податків, головними фігурантами якого є Петро Порошенко та Сергій Тігіпко.

Loading...
Loading...
Loading...