"Слуги народу" вирішили, що ВР не розглядатиме закон про ринок землі цього пленарного тижня

Олександр Корнієнко. Слуга Народу / Facebook

Узгоджують процедуру, меморандум і "якісь ще там нюанси"

Верховна Рада цього пленарного тижня не розглядатиме в другому читанні законопроєкт №2178-10 "Про обіг земель сільськогосподарського призначення".

Про це заявив перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Я не думаю, що цього тижня буде. Адже ви бачите, що наших колег із парламенту турбує процедура, меморандум і якісь ще там нюанси", – сказав Корнієнко.

Він уточнив, що на порядку денному на цей пленарний тиждень (14-17 січня) це питання не стоїть.

Як повідомлялося, сьогодні біля Верховної Ради у Києві збираються аграрії на акцію протесту проти продажу землі. Раніше вони анонсували, що пікет має бути безстроковим.

Люди кажуть, що вони бояться, що земельна реформа, цей законопроєкт посприятимуть тому, що великі компанії встановлять монополію в Україні на землю і таким чином будуть впливати на ситуацію всередині країни.

Їх основні вимоги це: відкликати законопроєкт про ринок землі та створити спеціальну комісію для доопрацювання земельної реформи.

Нагадаємо, 13 листопада парламент у першому читанні проголосував за законопроект № 2178-10, який передбачає скасування мораторію на продаж землі в Україні.

Президент Володимир Зеленський запропонував провести референдум щодо можливості продажу української землі іноземцям.

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що всеукраїнський референдум про ринок землі може бути проведено раніше 2024 року, але після того як закон про ринок землі буде ухвалено у другому читанні.

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив, що ринок землі в Україні планують відкрити 1 жовтня 2020 року.

Loading...