Особливий статус Севастополя збережуть до деокупації Криму, - Кориневич

Антон Кориневич Фото з відкритих джерел

Поки Севастополь окупований, місто матиме особливий статус

Постійний представник президента України в АРК Антон Кориневич повідомив, що у законопроекті про внесення змін до Конституції України щодо децентралізації влади у статті 133 місто Севастополь згадується, як окрема адміністративно-територіальна одиниця України. Про це він написав у Facebook.

"Ми залишаємося на позиції, що жодне місто України не повинно мати спеціального статусу. Але допоки АР Крим та м. Севастополь є тимчасово окупованими територіями і обидві згадуються у резолюціях міжнародних організацій, і допоки статус Криму на рівні Конституції не змінено, видається за доцільне, з метою дотримання сталості позиції України на міжнародній арені, залишити м. Севастополь як окрему адміністративно-територіальну одиницю у Конституції України", - зазначив Кориневич.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський у своєму законопроєкті про внесення змін до Конституції пропонує прибрати з Основного закону згадку про особливий правовий статус міста Севастопіль. В законопроєкті №2598 немає жодної згадки про Севастополь, а особливий статус управління надається тільки столиці – Києву.

Представник президента України у Автономній Республіці Крим Антон Кориневич стверджував, що особливий статус Севастополя став однією з причин анексії Криму Росією і подальшого розв'язання війни проти України. За його словами, в Україні не повинно бути міст з особливим статусом.

Loading...