live

Розенко про "космічні" виплати посадовцям: Які ж "прориви" сталися за пів року?

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко. Фото: Мусієнко Владислав/УНІАН

"Пояснити зарплату у пів мільйона гривень, яку виписали собі нинішні чиновники, мені дуже важко"

Питання має полягати не в тому, скільки має отримувати міністр, а в тому – за що він отримує виплати.

На цьому в ефірі програми "Деталі дня" на телеканалі ZIK під час включення акцентував ексвіцепрем'єр-міністр України Павло Розенко.

Павло Розенко, коментуючи інформацію про "космічні" виплати чинним посадовцям, зауважив, що, коли він перебував на посаді в уряді, зарплати становили орієнтовно 30 тисяч гривень. Такий рівень оплати праці він вважає цілком адекватним.

"Тому пояснити зарплату у пів мільйона гривень, яку виписали собі нинішні чиновники, мені теж дуже важко. Хоча, справді, є питання навіть не у тому, скільки має отримувати міністр – 200, 300 чи 500 тисяч гривень, питання – за що? Давайте разом з’ясуємо питання: хто із нинішніх міністрів заробив заробітну плату за ці пів року, які діє нинішній уряд, наприклад, у 200 тисяч чи 300 тисяч гривень? От які "прориви" у тій чи іншій сфері за пів року трапилися?" – поцікавився Павло Розенко.

Як повідомляли, міністр культури України Володимир Бородянський та його заступники у грудні, загалом, задекларували заробітної плати на суму 2 мільйони 70 тисяч гривень.

Раніше, 10 січня, стало відомо, що глава "Укрпошти" Ігор Смілянський буде отримувати на місяць майже 2 мільйони.

А 13 січня стало відомо, що топ-менеджмент "Нафтогазу" отримає премію в розмірі 1% від 2,9 мільярда доларів, які виплатить Україні російський "Газпром". Топ-менеджери отримають близько 29 мільйонів доларів або 700 млн гривень.

Loading...