live
Новини » Події 65 Читать эту новость на русском

Російські хакери намагалися зламати сайт компанії "Квартал 95", - NYT

BBC
загрузка...
загрузка...

Також серед цілей хакерів були KUB-Gas, Aldea, Esko-Pivnich, Nadragas, Tehnocom-Service та Pari

Група російських хакерів намагалася зламати сайт компанії "Квартал 95". Атака сталася напередодні Нового року, повідомляє New York Times.

За даними видання, фішингові кампанії ГРУ на українські компанії виявила американська фірма з кібербезпеки Area1.

"Фішингова атака на "Квартал 95", мабуть, була спрямована на те, щоб розкопати електронну переписку керівника компанії Івана Баканова, якого пан Зеленський призначив главою Служби безпеки України в червні минулого року", - йдеться в статті NYT.

Також серед цілей хакерів були KUB-Gas, Aldea, Esko-Pivnich, Nadragas, Tehnocom-Service та Pari. Всі вони є дочірніми компаніями Burisma Holdings, яка виявилася в центрі скандалу, що став причиною запуску процедури імпічменту президента США Дональда Трампа.

Раніше повідомлялося, що російські військові хакери здійснювали спроби злому сайту української газової компанії Burisma, в раді якої працював Гантер Байден, син колишнього віцепрезидента США Джозефа Байдена, одного з претендентів на посаду президента США на наступних виборах.

"Поки що не ясно, що знайшли хакери або що саме вони шукали. Але експерти кажуть, що час і масштаби атак дають змогу припустити, що росіяни могли шукати потенційно компрометуючий матеріал про Байденів - таку саму інформацію, яку пан Трамп хотів отримати від України, коли наполягав на розслідуванні щодо Байденів і Burisma, запустивши низку подій, які призвели до його імпічменту", - йдеться в статті, оприлюдненій понеділок.

Зазначається, що тактика російських хакерів разюче схожа на те, що американські спецслужби говорять про злом Росією електронних листів голови кампанії Гілларі Клінтон і Національного комітету Демократичної партії під час президентської кампанії 2016 року.

 

 

Loading...
Loading...
Loading...