live

Ренат Кузьмін: ВАКС зобов'язав НАБУ розслідувати захоплення влади в Україні представниками Обами і Порошенком

Ренат Кузьмін. 

ZIK

Безпрецедентна за своїм історичним значенням ухвала суду

Вищий антикорупційний суд України зобов'язав НАБУ розслідувати факти захоплення державної влади в Україні і розграбування коштів державного бюджету та міжнародної фінансової допомоги представниками адміністрації колишнього президента США Барака Обами в змові з також уже колишнім президентом України Петром Порошенком

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук народний депутат від фракції "Опозиційна платформа – За життя" Ренат Кузьмін.

Він зазначив, що як і обіцяв, публікує безпрецедентну за своїм історичним значенням ухвалу Вищого антикорупційного суду України від 9 січня 2020 року.

Цим рішенням суд задовольнив заяву фракції ОПЗЖ і зобов'язав НАБУ провести розслідування за фактом незаконного захоплення влади в Україні і розграбування коштів державного бюджету України, а також коштів міжнародної фінансової допомоги представниками президента США Обами в змові з Порошенком.

"Тепер детективам НАБУ належить з'ясувати, хто і з якою метою в 2014 році захопив владу в Україні, як і ким були вкрадені і виведені в офшори 100 млрд доларів, про які писав особистий адвокат Трампа Джуліані", – підкреслив Ренат Кузьмін.

Опозиційний політик нагадав, що адвокат чинного президента США Дональда Трампа Руді Джуліані не тільки звинуватив Обаму і Порошенка в змові з метою захоплення влади в Україні, але і стверджував, що вкрадені в Україні гроші присвоювалися Порошенком, Клінтон і Байденом у пропорції 30/70.

Народний депутат сподівається, що до цього розслідування підключаться не тільки Департамент юстиції США та ФБР, але й інші спецслужби, включаючи українські і європейські.

Ренат Кузьмін закликав президента України Зеленського надати всіляке сприяння слідству, в рамках якого має бути дана правова оцінка подій 2014 року в Києві та на Донбасі.

"Одне бентежить, розслідувати справу збирається керівник НАБУ Ситник, визнаний судом корупціонером і давно помічений у симпатіях і до Порошенка, і до керівництва тієї самої Демпартії США. Конфлікт інтересів. Тут би генпрокурору втрутитися. Його компетенція...", – зазначив народний депутат від фракції "Опозиційна платформа – За життя" Ренат Кузьмін.

Раніше, Ренат Кузьмін заявив, що законом про медіа влада намагається взяти під контроль всі сфери медіапростору України і закрити рота "неугодним" для неї українцям.

 Loading...
Loading...
Loading...