live

Разумков розповів, чи буде зарплата нардепів 100-150 тис. грн

EPA-EFE Дмитро Разумков. 
загрузка...
загрузка...

Зарплату нардепів вирішили проіндексувати

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що зарплата народних депутатів зросте у зв’язку з індексацією через збільшення прожиткового мінімуму.

Про це він заявив на засіданні Ради 14 січня, повідомляє Українська правда.

За його словами, зміна зарплати буде, але вона зовсім не відповідає тим цифрам, які з'явилися у ЗМІ. 

"Усі бачили інформацію про збільшення заробітних плат народних депутатів. Є індексація заробітних плат народних депутатів, але вона зовсім не відповідає тим цифрам, про які пишуть у ЗМІ – про 100 тисяч, 150 тисяч", - сказав він.

Разумков уточнив, що ріст буде на близько 3 тисячі і це пов’язано зі збільшенням прожиткового мінімуму.

У свою чергу, голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що на яку саме суму відбудеться індексація йому невідомо, але він прогнозує, що це буде "менше, ніж 3-4% від загальної суми зарплати".

Сам Арахамія відзначив, що не знає, яка у нього зарплата, бо відмовився від неї і перераховує на благодійність.

Нагадаємо, з 1 січня мінімальна зарплата зросла на 550 гривень та становить 4723 гривні.

У серпні 2019 року на той час голова партії "Слуга народу" Дмитро Разумков заявив, що зарплата нардепа, яка з доплатами сягає 50 тисяч гривень, є хорошою, але недостатньою.

У листопаді 2019 року виключена з фракції "Слуги народу" нардеп Анна Скороход заявляла, що депутатам доплачують по 5 тисяч доларів.

Також повідомлялося, що голова Верховної Ради Дмитро Разумков запропонував, щоб у п'ятницю, 17 січня, в рамках години запитань до уряду міністри прозвітували щодо своїх премій. 

 

Loading...
Loading...
Loading...