Рада виділила 2 млрд гривень для створення Фонду розвитку підприємництва

Верховна Рада. Фото GettyImages/Global Images Ukraine

За відповідне рішення проголосував 261 нардеп

Верховна Рада ухвалила президентський законопроєкт №2589 про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо Фонду розвитку підприємництва. Трансляцію наживо вів телеканал ZIK.

У пояснювальній записці сказано, що законопроєктом пропонується збільшити надходження до спеціального фонду держбюджету за рахунок коштів від дострокового погашення векселів ФГВФО та передбачити Міністерству фінансів України видатки у відповідних обсягах за новою бюджетною програмою "Фонд розвитку підприємництва".

Відтак видатки держбюджету замість 1,182 трлн грн збільшаться до 1,184 трлн грн (зокрема за спецфондом із 129,331 млрд грн до 131,331 млрд грн) за рахунок збільшення дефіциту держбюджету з 94,274 млрд грн до 96,275 млрд грн, зокрема за спецфондом - з 21,91 млрд грн до 23,91 млрд грн.

Своєю чергою прем'єр-міністр Олексій Гончарук у своєму телеграм-каналі зауважив, що це той законодавчий акт, який дозволить надати людям доступні кредити за зниженою ставкою на відкриття власної справи, створити додатково близько 90 тисяч легальних робочих місць лише у перший рік дії програми. "Але головне — програма дозволить українцям втілити свою бізнес-мрію тут, в Україні, і не шукати кращої долі за кордоном", - наголосив він.

Новини за темою: Програма "Повертайся та залишайся": Чи реалістична пропозиція Зеленського заробітчанам

Відео трансляції ранкового засідання можна переглянути за посиланням.

Loading...