Протести проти ринку землі: У центрі Києва активісти перекрили вулиці

Мітингувальники безперервно ходять по пішохідному переходу

Мітингувальники проти відкриття ринку землі відновили протести в урядовому кварталі та перекрили дороги, вимагаючи не допустити прийняття законопроєкту "Про обіг земель сільськогосподарського призначення", передає РБК-Україна.

Згідно з повідомленням, активісти заблокували кілька автомобільних доріг у центрі Києва. Зокрема, на вулиці Грушевського рух повністю перекрито в напрямку урядового кварталу.

Крім того, учасники акції протесту перекрили рух на перехресті вулиці Лаврській і Цитадельній, та вулиць Липської та Інститутської.

Також перекрили дорогу біля стадіону імені Валерія Лобановського.

Зазначається, що мітингарі безперервно ходять по пішохідному переходу.

Раніше повідомлялося, що поліцейські спільно із військовослужбовцями Національної гвардії заступили на посилене чергування для забезпечення мирного проведення акцій у центрі Києва.

Нагадаємо, 13 листопада парламент у першому читанні проголосував за законопроєкт № 2178-10, який передбачає скасування мораторію на продаж землі в Україні.

Президент Володимир Зеленський запропонував провести референдум щодо можливості продажу української землі іноземцям.

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков повідомляв, що всеукраїнський референдум про ринок землі може бути проведено раніше 2024 року, але після того як закон про ринок землі буде ухвалено у другому читанні.

Сьогодні перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко заявив, що Верховна Рада цього пленарного тижня не розглядатиме в другому читанні законопроєкт №2178-10 "Про обіг земель сільськогосподарського призначення".Loading...