live
Новини » Світ 58 Читать эту новость на русском

Пожежі в Австралії: У деяких регіонах коали можуть опинитися на межі зникнення

фото - з відкритих джерел
загрузка...
загрузка...

Аби відновити популяцію коал, доведеться їх повторно заселяти

У деяких регіонах Австралії коал можуть віднести до тварин, які перебувають під загрозою зникнення, через масові пожежі в країні.

По це повідомляє "The Sydney Morning Herald".

Міністерка охорони навколишнього природного середовища Суссан Лей заявила, що популяція коал в Австралії зазнала "надзвичайного удару" у наслідок масштабних пожеж на континенті. Ці тварини можуть бути занесені до списку тих, які перебувають під загрозою зникнення.

За її словами, початковий фонд на відшкодування дикої природи в розмірі 50 мільйонів доларів від уряду Моррісона лише натякає на масштаби спустошення, що відбулися впродовж останніх місяців.

Суссан Лей пояснила, з них 25 мільйонів доларів передадуть зоопаркам, лікарням і національним заповідникам.

Вона додала, аби відновити популяцію коал у деяких регіонах доведеться їх повторно заселяти.

Інші 25 мільйонів доларів будуть під управлінням уповноваженої по видах, що вимирають. У цьому напрямку працюватимуть експерти для довгострокового відновлення флори та фауни.

Планування довгострокового відновлення популяції тварин почнеться зі складання карт постраждалих районів, доставки їжі для тварин, які вижили, й планування дій для захисту від хижаків.

Як повідомляли раніше, за попередніми підрахунками екологів, у результаті масштабних пожеж в Австралії загинуло більше мільярда тварин. Крім того, відомо, що на пожежах загинуло 27 осіб.

Нагадаємо, 12 січня в Австралії з літаків скинули тисячі кілограмів овочів для тварин, які опинилися у важкодоступних зонах через пожежі.

 

Loading...
Loading...
Loading...