live

Перше засідання ТКГ в Мінську цьогоріч відбудеться 16 січня, – Оліфер

Facebook-сторінка Дарки Оліфер Фото: Харді Грау і Леонід Кучма.
загрузка...
загрузка...

Леонід Кучма провів зустріч зі спеціальним представником діючого голови ОБСЄ в Україні Харді Грау

У Мінську перше засідання Тристоронньої контактної групи в цьому році відбудеться 16 січня. Про це повідомила прессекретар представника України у ТКГ Леоніда Кучми Дарка Оліфер у Facebook.

За словами Оліфер, сьогодні в Києві другий президент України Леонід Кучма зустрівся зі спеціальним представником діючого глави ОБСЄ в Україні та у Тристоронній контактній групі Хайді Грау.

"У розмові йшлося про перебіг імплементації Мінських угод та реалізації домовленостей лідерів країн Нормандської четвірки в Парижі. Обговорили порядок денний першого засідання ТКГ в 2020 році, яке має відбутися 16 січня у Мінську. Відзначили важливість взаємного звільненням утримуваних осіб, що відбулося 29 грудня 2019 року", – написала Оліфер.

Вона також зазначила, що під час спілкування Леонід Кучма поінформував щодо недотримання режиму тиші з боку НЗФ ОРДЛО, внаслідок обстрілів є загиблі та поранені українські військові.

"Цілковите припинення вогню, виведення з території України іноземних збройних формувань та техніки, відновлення контролю над кордоном – лише з цього може розпочатися повернення миру", – наголосив Кучма.

Нагадаємо, учасники Тристоронньої контактної групи (ТКГ) з мирного врегулювання ситуації на сході України під час останньої зустрічі у Мінську 18 грудня домовилися до кінця року продовжувати консультації, зокрема за допомогою відеоконференцзв’язку.

Loading...
Loading...
Loading...