live

Качний про новий Трудовий кодекс: Робиться все, щоб можна було звільняти людину і не оплачувати їй вихідний лист

фото- з відкритих джерел
загрузка...
загрузка...

Конституцією України заборонено вносити зміни в законодавство, які звужують трудові права людини, стверджує нардеп

Новий Трудовий кодекс не відповідає Конституції України, а саме 22 статті, яка не дозволяє вносити зміни в законодавство, які звужують трудові права людини.

Таку думку в кулуарах парламенту озвучив народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа – За життя" Олександр Качний. Трансляцію вів телеканал ZIK.

"Робиться все для того, щоб можна було звільняти людину і не оплачувати їй вихідний лист. У нас скорочуються всі можливості профспілок щодо захисту людей. Є дуже великий перелік питань, які сьогодні суперечать Міжнародній організації праці, які підписувала держава Україна", – зазначив Качний.

На його думку, новий Трудовий кодекс просувається на вимогу міжнародних корпорацій, які збираються зайти в Україну. Саме вони збираються викупити всі українські стратегічні об'єкти.

"Всі ці установи і підприємства будуть приватизовані найближчим часом, для того, щоб зайшли сюди корпорації і вже ті колективі, які сьогодні працюють на цих підприємства, були звільнені, їм потрібний такий Трудовий кодекс, в якому немає профспілок взагалі. Тому, я вважаю, що все, що сьогодні відбувається це все робиться цілеспрямовано для того, щоб знищити незалежність України, щоб знищити людей, які сьогодні хочуть ще працювати в державі. На Заході нікому не потрібна наша промисловість", – наголосив народний депутат.

До слова, сьогодні на дорогах Луганської області відбуваються акції протесту Федерації профспілок проти нового Трудового кодексу.

Як повідомляли, міжнародні профспілки виступили з критикою нового Трудового кодексу України.

Додамо, голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук заявив, що чинна влада готує нове трудове законодавство, яке істотно обмежує права працівників.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України під час свого засідання 27 грудня 2019 року схвалив новий законопроєкт про ринок праці.

Loading...
Loading...
Loading...