На дорогах Луганської області відбуваються акції протесту проти нового Трудового кодексу

кореспондент Андрій Лащ Скріншот ZIK

Люди переконані, що новий закон про працю знищить соціальний і правовий захист будь-якого працівника в країні

На дорогах Луганської області відбуваються акції протесту Федерації профспілок проти нового Трудового кодексу. 

Про це повідомив з міста Сватове кореспондент Андрій Лащ в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK.

Він розповів, що сьогодні у трьох містах Луганської області відбуваються попереджувальні акції Федерації профспілок регіону проти прийняття нового закону про працю.

"Люди вважають, що вимушені виходити сьогодні і от такими радикальними, можливо, методами відстоювати свої права. Вони вважають, що прийняття нового закону про працю вплине, зокрема, і на економіку, яка і так перебуває в стагнації у Луганській області, так само і вплине на матеріальне благополуччя цілих родин, зокрема, і у Сватове", – розповів кореспондент.

Також він сказав, що в місті Сватове люди вимагають не приймати новий закон про працю у редакції Кабміну, а натомість вимагають розгляду більш широкого альтернативного законопроєкту, зокрема, який написала народна депутатка України від фракції "Опозиційна платформа – За життя" Наталія Королевська.

Окрім цього, голова Федерації профспілок Луганської області Валерій Черниш зауважив, що на попереджувальні акції протесту зібралося близько 300 осіб.

"Це Лисичанськ, Сватове і Кремінський район. Ми протестуємо проти прийняття Трудового кодексу, який подав Кабінет міністрів. І ми вважаємо, що цей закон про працю практично порушує, або мінімізує, або знищить соціальний і правовий захист будь-якого працівника в нашій країні", – прокоментував Черниш.

Як повідомляли, міжнародні профспілки виступили з критикою нового Трудового кодексу України.

Додамо, голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук заявив, що чинна влада готує нове трудове законодавство, яке істотно обмежує права працівників.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України під час свого засідання 27 грудня 2019 року схвалив новий законопроєкт про ринок праці.

Loading...