live

Медведчук: Законопроєкт про новий Трудовий кодекс суперечить Конституції України

"Опозиційна платформа - За життя" Народний депутат Віктор Медведчук
загрузка...
загрузка...

Законопроєкт про новий Трудовий кодекс, опублікований Верховною Радою, суперечить Конституції України. Про це голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук заявив, спілкуючись із журналістами в кулуарах Верховної Ради.

"По-перше, одразу треба сказати, що цей законопроєкт суперечить статті 22 Конституції, тому що в цій статті передбачено, що заборонено звуження, зменшення або скасування будь-яких прав, свобод і гарантій, передбачених Основним законом України. У цій ситуації йдеться про зміну багатьох прав і свобод, а найголовніше – гарантій з боку роботодавця. Цей закон спрямовано на задоволення потреб, що зростають, роботодавців, і він спрямований проти інтересів тих, хто є найманими працівниками", - сказав він.

"Звичайно, що його ухвалювати в такому вигляді, в якому подано, не можна. Ми подали альтернативний законопроєкт, я маю на увазі "Опозиційна платформа – За життя", і будемо робити все, щоб цей закон, який є, на нашу думку, антинародним, спрямованим проти прав, свобод, гарантій найманих працівників, не було ухвалено", - підкреслив нардеп.

Нагадаємо, Верховна Рада опублікувала текст проєкту закону № 2708 про працю. Ініціатором законопроєкту є Кабінет міністрів України.

Loading...
Loading...
Loading...