Медведчук: Влада намагається за будь-яку ціну змінити під себе Конституцію на шкоду децентралізації

Народний депутат Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

Влада намагається за будь-яку ціну змінити під себе Конституцію на шкоду децентралізації. Про це голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук заявив, спілкуючись з журналістами в кулуарах Верховної Ради.

"Ви знаєте, це вже історія з пригодами щодо децентралізації. Перше, що я хочу сказати, – про те, що не йдеться про якусь децентралізацію. Я, як людина, яка є фахівцем у питаннях конституційного права, можу сказати, що йдеться саме про централізацію влади і про вибудовування авторитарної системи управління або диктаторських функцій управління державою. І, звісно, цього допускати не можна", - сказав він.

"Ба більше, ви знаєте, що було подано один проект змін до Конституції, потім його доповнили, змінили на інший і, як нам кажуть представники комітету з правової політики, на якому вчора розглядали цей, вже другий законопроект про зміни до Конституції, його теж буде доповнено сьогодні або завтра новими нормами. Все це є свідченням одного: нині влада в особі пана Зеленського, влада, яку представлено в уряді, влада, яку представлено монобільшістю в парламенті, намагається за всяку ціну під себе, наголошую, змінити Конституцію на шкоду самому процесу децентралізації, тому що там немає, як я вже сказав, децентралізації, а є централізація, для того щоб сконцентрувати ще раз за всяку ціну всю владу у своїх руках", - зазначив Медведчук.

Нагадаємо, 13 грудня президент України Володимир Зеленський зареєстрував у Раді законопроект № 2598 про внесення змін до Конституції України щодо децентралізації влади.

Loading...