live

Медведчук: Україна повинна брати участь в ПАРЄ, щоб донести свою позицію і знайти соратників на міжнародній арені

"Опозиційна платформа - За життя" Народний депутат Віктор Медведчук
загрузка...
загрузка...

Україна повинна брати участь у Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) у 2020 році, щоб донести свою позицію і знайти соратників на міжнародній арені. Про це голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук заявив, спілкуючись з журналістами в кулуарах Верховної Ради.

"Це абсолютно правильне рішення, тому що ми повинні брати участь у максимальній кількості міжнародних майданчиків, для того щоб донести свою позицію, погляди, зокрема й парламенту, ВРУ. І тому неучасть – це було прерогативою колишньої влади, влади, яку можна іменувати як "партія війни". "Партія війни", на жаль, на сьогодні продовжує свої традиції, хоч і пішла в історію, але сьогоднішня влада, на жаль, повторює багато тез "партії війни", і саме тому було пов'язано з тим, що так довго думали, чи брати участь – не брати. Звісно, треба брати участь, звісно, треба використовувати міжнародний майданчик, звісно, ми повинні входити в цей європейський політикум, зокрема й стосовно представництва наших парламентарів у Раді Європи", - сказав він.

Віктор Медведчук так само відповів, які саме питання Україна повинна винести на ПАРЄ цього року.

"Гадаю, що делегація визначатиметься з цими питаннями, але я знаю, які питання стоятимуть щодо України і щодо нашої делегації. Це питання миру, це питання виконання мінських угод, це мирне врегулювання і припинення бойових дій на Донбасі. Гадаю, що на сьогодні це головне питання, і парламентарії України серед іншого повинні шукати соратників, повинні шукати тих, хто підтримує Україну в цьому питанні, тому що це залишається головним питанням для України, для українських громадян, і без вирішення цього питання, без миру на південному сході нашої країни, на жаль, всі інші питання розвитку країни, розвитку економіки, поліпшення соціальної галузі, будівництва суверенної незалежної держави, вони всі під питанням, поки ми не вирішимо проблему мирного врегулювання", - відповів нардеп.

Нагадаємо, парламентський комітет з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва прийняв ухвалу про участь української делегації в січневій сесії ПАРЄ.

Loading...
Loading...
Loading...