live

Медведчук розповів, хто літав в Оман на його літаку під час візиту Зеленського в цю країну

Віктор Медведчук

Політик заявив, що члени його сім'ї не знайомі та не зустрічалися з президентом Зеленським

Народний депутат України, голова політради "Опозиційної платформи – За життя" Віктор Медведчук заявив, що на приватному літаку в Оман і Росію літала його дочка з сім'єю і жодного відношення до візиту Зеленського в цю країну він не має. Про це політик розповів кореспонденту "Радіо Свобода".

"Я користуюся цим літаком відповідно до угоди, яка в мене підписана з оператором на авіаперевезення, іноді я використовую цей літак. Щодо перебування цього літака в Омані, то я можу сказати так, дійсно, він 7 січня був в Омані, 8-го він вилетів в Москву. Він в даному випадку перевозив сім’ю моєї старшої доньки. І більше на борту цього літака ні на шляху до Оману, ні на шляху з Оману до Москви, крім сім'ї моєї дочки, нікого не було", - зазначив політик.

Медведчук уточнив, що на борту літака були тільки його донька з чоловіком Андрієм Рюміним та їхні троє дітей. Всі вони з кінця грудня перебували в Омані на відпочинку.

При цьому нардеп наголосив, що Рюмін не знайомий з президентом України Володимиром Зеленським і не зустрічався з ним в Омані.

Також Медведчук заперечив, що нібито на літаку побував помічник президента Російської Федерації Владислав Сурков.

"Літак летів без пасажирів з Києва в Оман. Як Сурков міг потрапити в цей літак? І  з Оману в Москву він летів з родиною моєї дочки. Більше там нікого не було", – сказав він, додаючи, що користується цим літаком кілька місяців, а в цілому користується двома-трьома.

Своєю чергою головний помічник і радник президента з міжнародних питань Андрій Єрмак в інтерв'ю "Українській правді" назвав чутки про одночасне і невипадкове знаходження літаків Зеленського і Медведчука в Омані спекулятивними.

"Всі спекуляції, а також конспірологічні теорії з приводу літака, Медведчука, куди і як цей літак летів, не мають під собою жодних підстав і є продовженням брудних технологій, які мали місце ще в часи президентської кампанії – з тих пір не змінилися ні замовники, ні їхні методи", - сказав він.

Нагадаємо, 5 січня нинішнього року президент України Володимир Зеленський під час свого візиту в Оман зустрівся з міністром закордонних справ цієї країни Юсуфом бін Аляві бін Абдаллою і обговорив торговельно-економічне та інвестиційне співробітництво.

8 січня Зеленський перервав візит до Оману через авіакатастрофу українського літака в Ірані.Loading...
Loading...
Loading...