Із 1 лютого в Україні запрацює цифровий облік деревини, - Гончарук

Найбільшу кількість скарг щодо вирубки дерев зафіксовано на Закарпатті

Урядовий портал

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що із 1 лютого в Україні повноцінно запрацює централізований облік деревини. Про це він написав у своєму Telegram-каналі.

"1 лютого 2020 року в Україні повноцінно має запрацювати централізований облік деревини. Походження кожного дерева фіксуватимуть. Прозорість стане запорукою змін у галузі! Захист лісів та ефективне лісокористування – наразі болюча тема для нашої екології та економіки", - повідомив прем'єр.

Окрім цього, під час наради Гончарук заявив, що уряд призначив Андрія Заблоцького керівником Держлісагентства, а головним завдання для чиновника на новій посаді стане зробити лісову галузь прозорою та конкурентною.

Як зазначається, найбільше скарг, що "чорних лісорубів" зафіксовано на Закарпатті, тому керівник уряду закликав відсторонити керівника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Слід зауважити, що через незаконні вирубки лісів держава лише за останні роки зазнала збитків на понад 1 млрд гривень.

"В Україні діятиме закон. Усі причетні до корупції будуть звільнені, а за результатами розслідування — притягнуті до відповідальності", - наголосив прем'єр.

Нагадаємо, нещодавно у Львівській області Служба безпеки України викрила керівництво обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємств "Галсільліс" на організації незаконного продажу деревини та системному отриманні неправомірної вигоди.

 

Loading...