Футболісти "Карпат" відмовляються тренуватися через невиплату зарплати

Головний тренер львівських "Карпат" Роман Санжар не знає, з ким і коли він буде починати підготовку до весняної частини сезону Портал fckarpaty.com

"Зелено-білі леви" не хочуть починати підготовку до другої частини сезону доки клуб не погасить борги по зарплаті

Гравці львівського футбольного клубу "Карпати" можуть відмовитися тренуватися в клубі через заборгованість із зарплати. Як повідомляє ua.tribuna.com, деякі футболісти команди проходять наразі медогляд, але можуть відмовитися від повноцінних тренувань в рамках підготовки до весняної частини чемпіонату Прем'єр-ліги України через великі заборгованості із зарплати. Борги клубу перед гравцями складають кілька місяців.

За інформацією FootBoom, заборгованість становить три місяці. Зараз йдуть переговори між керівництвом клубу і футболістами з погашення боргів.

Керівництво пропонує заплатити за один місяць, водночас гравці просять хоча б за два.

Також у повідомленні йдеться, що не всі легіонери повернулися в розташування "Карпат" з відпустки і поки невідомо, чи повернуться взагалі.

Раніше головний тренер "Карпат" Роман Санжар розповів, що в клубі існують проблеми з фінансуванням. Тому тренер "зелено-білих" заявив, що не знає, з ким він буде починати підготовку до весняної частини сезону.

Водночас вчора, 13-го січня, офіційний сайт львівського клубу повідомив, що у гравців "Карпат" завершилась зимова відпустка. Упродовж двох днів футболісти будуть поділені на дві групи, кожна з яких пройде медичний огляд. Окрім цього, "зелено-білі" матимуть і фізичні навантаження – на них чекають втягувальні кроси. А безпосередньою роботою з м'ячем у тренувальному режимі команда займеться вже із середи, 15-го січня.

У повідомленні також йшлося, що перша частина зимових зборів "Карпат" відбуватиметься у Львові до 24-го січня. А другу частину підготовки заплановано провести у Туреччині з 25-го січня до 15-го лютого.

Після закордонних зборів "Карпати" повернуться до міста Лева та розпочнуть безпосередню підготовку до матчу проти "Дніпра-1" (базова дата – 22-е лютого).

 

Loading...