live

До Оману та назад: У Офісу президента вимагають оприлюднення детальної інформації про візит Зеленського

president.gov.ua Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з виконавчим президентом Державного генерального резервного фонду Султанату Оман Абдулсаламом аль-Муршиді, 6 січня 2020 року
загрузка...
загрузка...

Політикум цікавить, яким рейсом президент України Володимир Зеленський літав до країни і чи справді проживав у найдорожчому готелі

Народний депутат від фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко просить Офіс глави держави поінформувати, яким рейсом президент України Володимир Зеленський літав до Оману і чи справді проживав у готелі The Ritz-Carlton, перебуваючи в цій країні. Про це він заявив в своєму телеграм-каналі.

"Зробив запит в Офіс президента про поїздку Зеленського до Оману. Хочу дізнатися, хто саме організовував візит Зеленського до Оману? За чиїм запрошенням він туди полетів? Чи справді переліт Зеленського був чартерним рейсом? Хто оплатив переліт? Чому президент України проживав у готелі The Ritz -Carlton? Хто оплачував проживання? Очікуємо офіційної відповіді", - зазначив він.

Нагадаємо, видання "Страна.ua" повідомило, що глава держави 2 січня після новорічного відпочинку в президентській резиденції "Синьогора" в Карпатах повернувся до Києва, після чого без розголосу вирушив з сім'єю до Оману, де оселився в п'ятизірковому готелі на березі Оманської затоки неподалік столиці країни Маската. 

У той же день Офіс президента України повідомив, що Зеленський перебуває в Омані, куди він відбув разом із родиною рейсовим літаком власним коштом.

Згодом з'явилася інформація, що Зеленський в Омані зустрівся з виконавчим президентом Державного генерального резервного фонду Султанату Оман Абдулсаламом аль-Муршиді та обговорив із ним активізацію інвестиційної співпраці.

8 січня Зеленський перервав візит до Оману через авіакатастрофу українського літака в Ірані.

Loading...
Loading...
Loading...