Авіакатастрофа в Ірані: Рятувальники ДСНС повернулися з Тегерану

Літак ДСНС МВС України

В Іран було направлено 45 український фахівців

Сьогодні пошукова команда Державної служби з надзвичайних ситуацій, експерти Міністерства внутрішніх справ України та слідчі Національної поліції завершили свою роботу на місці катастрофи українського лайнера Boeing 737-800 в Іран та повернулися в Україну. Про це повідомляє пресслужба МВС.

"У столичному аеропорту "Київ" їх зустрічали Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов та Голова ДСНС Микола Чечоткін, які подякували українським фахівцям за виконані пошукові роботи, слідчі заходи та роботу з ідентифікації тіл загиблих", - йдеться у повідомленні.

Секретар Ради національної безпеки Олексій Данілов повідомив, що представники слідства і фахівці з питань ідентифікації тіл ще залишилися в Ірані.

Нагадаємо, вранці 8 січня український літак розбився в Ірані. Усі пасажири та екіпаж загинули.

Пізніше стало відомо, що на борту літака перебувало двоє громадян України і 9 членів екіпажу – також громадяни України. У "МАУ" оприлюднили їхні імена. Згодом українська компанія "МАУ" оприлюднила імена всіх пасажирів українського літака Boeing 737-800.

Спочатку глава Організації цивільної авіації Ірану Алі Абедзаде спростовував "нелогічні чутки" про те, що український авіалайнер, який зазнав катастрофи під Тегераном, був збитий ракетою.

А вранці 11 січня Іран визнав, що випадково збив український пасажирський літак "МАУ", прийнявши за "ворожу ціль".

Днями видання "The New York Times" детально відтворило смертельний рейс PS 752 українського літака авіакомпанії "МАУ", який розбився під Тегераном

Loading...