live

Авіакатастрофа в Тегерані: У ВР хочуть, щоб Іран визнав юридичну відповідальність

IRNA Авіакатастрофа українського літака в Ірані
загрузка...
загрузка...

Комітет Верховної Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва рекомендує проголосувати за покладання відповідальності на Іран за катастрофу українського Boeing 737 в Тегерані

Комітет Верховної Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва рекомендує проголосувати за покладання відповідальності на Іран за катастрофу українського Boeing 737 в Тегерані. Про це повідомляє пресслужба фракції "Слуга народу".

"Ми всі розуміємо, що парламент не може стояти осторонь від такої великої трагедії. Він повинен висловити співчуття, і свою позицію. Заява ВР покликана посилити переговорну позицію президента і Міністерства закордонних справ щодо вимог повного визнання юридичної відповідальності з боку Ірану. Йдеться не лише про офіційні вибачення, але і про компенсації всім постраждалим", - пояснили в політсилі позицію парламентського комітету.

У підготовленій заяві Рада вимагає від Ірану забезпечити прозоре розслідування і закликає іноземні держави виробити на підставі його результатів низки правил, які дадуть змогу уникати подібних трагедій в майбутньому.

Нагадаємо, вранці 8 січня пасажирський літак компанії "Міжнародні авіалінії України", що прямував із Тегерану до Києва, розбився за декілька хвилин після вильоту із міжнародного аеропорту Імама Хомейні. На борту перебували 176 осіб, зокрема 11 громадян України (двоє пасажирів та дев’ятеро членів екіпажу), усі вони загинули

У суботу, 11 січня, влада Ірану офіційно визнала, що військові країни випадково збили пасажирський літак рейсу PS752 "Тегеран–Київ" авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України".

Видання The New York Times детально відтворило смертельний рейс PS 752 українського літака авіакомпанії "МАУ", який розбився під Тегераном і внаслідок чого загинули 176 осіб.

 

Loading...
Loading...
Loading...