Під Верховною Радою збираються люди на безстрокову акцію протесту проти продажу землі

Об'єднаний штаб захисту української землі

Люди бояться, що земельна реформа посприяє тому, що великі компанії встановлять монополію в Україні на землю і так будуть впливати на ситуацію всередині країни

Біля Верховної Ради у Києві збираються аграрії на акцію протесту проти продажу землі. Раніше вони анонсували, що пікет має бути безстроковим.

Про це повідомив з-під стін парламенту кореспондент телеканалу ZIK Сергій Ігнатенко в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка".

Зокрема, він розповів, що сьогодні будуть організовувати віче, аби вплинути на законотворчі органи.

"Люди кажуть, що вони бояться, що земельна реформа, цей законопроєкт посприяє тому, що великі компанії встановлять монополію в Україні на землю і так будуть впливати на ситуацію всередині країни. Також їх основні вимоги це: відкликати законопроєкт про ринок землі, створити спеціальну комісію для доопрацювання земельної реформи і вже згодом зустрітися з президентом Володимиром Зеленським. Аграрії ще тільки почали збиратися, згодом буде більше людей", – сказав Ігнатеко.

Нагадаємо, 17 грудня 2019 року  під Верховною Радою між силовиками та учасниками акції протесту проти запровадження ринку землі сталися сутички. Протестували проти продажу землі і в інших областях України.

До слова, вчора, 13 січня відбулася пресконференція "Ні – розпродажу землі" за підтримки Нацкорпусу. На ній анонсували проведення завтра, 14 січня, акцій протесту проти продажу землі біля Верховної Ради. Вони очікуються безстроковими.Loading...