live
Новини » Політика 125 Читать эту новость на русском

Зеленський дозволив запровадження кримінальної відповідальності за "кнопкодавство"

Верховна Рада
загрузка...
загрузка...

Тепер закон має бути опубліковано для набуття чинності

Президент України Володимир Зеленський підписав закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення особистого голосування народними депутатами України". Про це повідомляє пресслужба Офісу Президента.

Законом пропонується встановити кримінальну відповідальність за здійснення народним депутатом України будь-яким способом голосування на засіданні Верховної Ради України замість іншого народного депутата України (неособисте голосування).

Таке діяння каратиметься штрафом від трьох тисяч до п'яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто до 85 тис. грн.

Відповідно до статті 216 Кримінального процесуального кодексу України досудове розслідування таких кримінальних правопорушень здійснюватимуть слідчі органів Державного бюро розслідувань.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Нагадаємо, зазначений законопроєкт було зареєстровано у Верховній раді 17 вересня. Народні депутати ухвалили його в цілому 19 грудня. За це проголосував 261 парламентар. Голова Верховної ради Дмитро Разумков підписав документ 27 грудня.

Loading...
Loading...
Loading...