Новини » Світ Читать эту новость на русском

Виверження вулкана на Філіппінах: Планується евакуація 200 тис. людей

Виверження може статися у період від кількох годин до кількох днів

На Філіппінах стався викид попелу з вулкана Тааль, внаслідок якого планується евакуація 200 тис. людей. Про це повідомляє Bloomberg.

Згідно з повідомленням, рівень небезпеки підвищений до четвертого. Найвищий рівень небезпеки - п'ятий - оголошують перед самим виверженням вулкана.

Евакуація вже розпочалася в деяких районах провінції Кавіте, що прилягають до вулкана Тааль. Планується евакуація в 11 містах.

"Чиновники наказали закрити прилеглі школи та урядові установи, як тільки вони почали евакуйовувати тисячі людей, попереджаючи, що щонайменше 200 тисяч осіб можуть бути змушені залишити свої домівки", - зазначили у повідомленні.

Наразі філіппінський уряд евакуював вже 8 тис. осіб.

Крім того, у Манілі припинив роботу міжнародний аеропорт імені Ніно Акіноу, внаслідок чого скасовано близько 170 рейсів.

У Філіппінському інституті вулканології та сейсмології заявили, що небезпечне виверження може статися як упродовж кількох годин, так і через кілька днів.

Нагадаємо, сьогодні в Еквадорі сталося виверження вулкану. Вулкан Ла-Кумбре, який знаходиться на безлюдному острові Фернандіна в західній частині Галапагоських островів, почав вулканічну активність сьогодні близько 18:15 (01:15 понеділка за київським часом).

Loading...