Новини » Події Читать эту новость на русском

Вбивство Окуєвої: У поліції розсекретили важливі факти зі справи

Аміна Окуєва Фото з відкритих джерел

Автомат, з якого взяли зразки ДНК, могла тримати не одна особа

Національна поліція України взяла зразки ДНК з автомата, яким вбили Аміну Окуєву, одразу після злочину, проте правоохоронці не хотіли розголошувати цей факт. Про це заявив голова Нацполіції Ігор Клименко під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK.

"Що стосується даних по змиву ДНК, дійсно, інформації цієї не було. ДНК було взято, але слідство не хотіло поширювати цю інформацію", - зазначив Клименко.

Крім того, очільник ГУ поліції в Київській області Андрій Нєбитов розкрив деякі факти з біографії затриманого підозрюваного.

"Ця особа є членом злочинної організації. Чим він займався? Він народився в Дагестані, ще в СРСР, прибув в Україну, вже давно громадянин. Вид діяльності невизначений. Але ми розуміємо, що замовні вбивства, наприклад пана Зможного, – це був тиск на бізнес. Зараз ми все будемо досліджувати. Роль затриманого у справі щодо вбивства Окуєвої буде названа в остаточній підозрі після низки слідчих дій", - сказав правоохоронець.

Також Нєбитов наголосив, що вбивство Аміни Окуєвої було замовним і діяльність угруповання, причетного до нього, цілком могла керуватися з території країн ЄС.

"Будемо вивчати, щоб з'ясувати, хто був замовником, як передавалися кошти. Сподіваюсь, що західні партнери допоможуть Україні в розслідуванні", - підкреслив керівник поліції Київської області.

На брифінгу зазначили, що автомат, з якого взяли зразки ДНК, могли тримати кілька осіб.

Нагадаємо, 30 жовтня 2017 року біля селища Глеваха Київської області невідомі відкрили вогонь по учасниках "Революції гідності" та війни на сході України у складі батальйону "Київ-2". Від прицільних пострілів з автоматичної зброї калібру 7,62 Окуєва загинула, а її чоловіка Осмаєва було поранено.

Підозрюваних у вбивстві Аміни Окуєвої було затримано поліцією 12 січня 2020 року. За даними ЗМІ, одним із затриманих є раніше судимий громадянин України Ігор Редькін. Крім того, ДНК одного зі затриманих співпала з ДНК, яку знайшли на місці злочину.

Раніше повідомлялося, що у Києві з'явилася нова вулиця на честь Аміни Окуєвої.

Loading...