live
Новини » Світ Читать эту новость на русском

В Іраку вбили журналіста та оператора, які висвітлювали антиурядові протести

Кореспондент телеканалу Dilja Ахмед Абдула Самад та оператор Саф Галі dailymail

Невідомі відкрили вогонь по авто знімальної групи

В Іраку застрелили кореспондента телеканалу Dilja Ахмеда Абдула Самада та оператора Сафа Галі після того, як вони висвітлили антиурядові протести в Басрі.

Про це повідомляє "Dailymail".

Зазначається, що обидва працівники телебачення були активними критиками репресій іракських сил безпеки проти протестувальників.  

За даними ЗМІ, їх застрелили у своїй машині. Самад загинув на місці події, а оператор Галі помер у лікарні.

Кореспондент телеканалу Dilja Ахмен Абдель Самад і оператор Сафаа Галі за кілька годин до смерті у п’ятницю опублікували відео, в якому засуджувалися іракські сили за жорстоку боротьбу з антиурядовими активістами.

"На кадрах на веб-сайті Dilja TV показано, що  Самад сидів на пасажирському сидінні автомобіля і куля потрапила у голову та вилетіла через двері автомобіля", - йдеться у повідомленні.

Цю інформацію ЗМІ підтвердили у посольстві США в Багдаді і рішуче засудили боягузливе вбивство.

Як інформують у виданні, у Басрі  відбулися масштабні демонстрації, щоб оплакувати їхню смерть.

Протести спалахнули 25 жовтня як реакція на жорстоке придушення владою низки інших, не пов’язаних між собою спонтанних акцій протесту по всій країні впродовж попереднього місяця.

А 27 жовтня бойовики з проурядової організації "Бадр-аль-Шаабі" відкрили вогонь по протестувальниках вночі, вбивши сімох та поранивши 42-х учасників протесту

Loading...