live
Новини » Спорт Читать эту новость на русском

Українки вибороли "золото" і "бронзу" на турнірі з карате Серії А у Сантьяго

У столиці Чилі "золото" здобула одеситка Анжеліка Терлюга; у активі львів'янки Галини Мельник – "бронза" karate.ua

У столиці Чилі на "золоту" сходинку п'єдесталу пошани зійшла одеситка Анжеліка Терлюга; у активі львів'янки Галини Мельник – "бронза"

Українські каратисти розпочали олімпійський сезон: з 10-го по 12-е січня у Сантьяго пройшов перший турнір Karate 1 Серії А. Змагання відбулися на арені Polideportivo Estadio Nacional. У них взяли участь 466 спортсменів з 65-ти країн світу. Україну представляли вісім членів національної збірної. У підсумку в активі збірної України дві нагороди змагань в столиці Чилі – "золото" Анжеліки Терлюги та "бронза" Галини Мельник, повідомляє пресслужба Української федерації карате.

На чудовій ноті стартувала в олімпійському сезоні головна надія українського карате Анжеліка Терлюга (тренер – Денис Морозов). Перший номер світового рейтингу в категорії до 55 кг продовжила свою феноменальну серію перемог. У Сантьяго наша нестримна одеситка послідовно перемогла опоненток з Туреччини (2:1), Італії (5:3), Єгипту (3:0), а у фіналі завдала чергової поразки своїй давній суперниці – італійці Сарі Кардін з рахунком 2:0.

Ще одну медаль та важливі залікові очки до олімпійського рейтингу здобула Галина Мельник (тренер – Антон Нікулін) у ваговій категорії до 68 кг. Випускниця Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського почала турнір з перемоги над філіппінкою (5:0), але потім мінімально поступилася чемпіонці світу з Азербайджану (2:3). Завдяки тому, що суперниця дісталася фіналу, Галина змагалася у втішних боях, де з однаковим рахунком 3:0 перемогла спортсменку з ПАР, а у бронзовому фіналі – єгиптянку Феріаль Абдельазіз.

Результати виступів інших українських спортсменів виглядають наступним чином.

По три сутички провели Аніта Серьогіна (до 61 кг), Анастасія Степашко (понад 68 кг).

По дві сутички провели Гнат Пак (до 67 кг), Станіслав Горуна (до 75 кг), Валерій Чоботар (до 84 кг).

Ону сутичку провела Анастасія Мястковська (до 55 кг).

Додамо, що наступний старт – перший турнір Прем'єр Ліги у столиці Франції Парижі, який пройде з 24-го по 26-е січня.