Новини » Події Читать эту новость на русском

​Українка, яку з інсультом покинув на зупинці роботодавець неподалік Познані у 2018 році, померла

Pixabay

Оксана Харченко, у якої в січні 2018 року стався інсульт у робітничому помешканні у Великопольщі, вчора померла в Україні

Українка Оксана Харченко, яка нелегально працювала разом з сестрою у ґміні Клещево у Великопольському воєводстві, вчора померла в Україні.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив колишній Почесний консул України у Познані, голова суспільно-культурного товариства "Польща-Україна" Вітольд Горовський, посилаючись на повідомлення сестри Оксани Харченко – Наталії Козанчин, передає Польське радіо.

Вітольд Горовський повідомив, що від грудня 2018 року потерпіла внаслідок інсульту у Польщі Оксана Харченко перебувала у батьків в селі неподалік Турки у Львівській області. Як зазначив ексконсул, "туди я завіз її після багатьох місяців дуже важкої реабілітації. Загалом, її стан був добрий, однак вона так і не змогла рухатися самостійно. Два тижні тому я зв’язувався із сестрою Оксани Харченко. Вона сказала, що пані Оксана і далі перебуває у батьківському домі". Також колишній почесний консул повідомив, що довгий час Оксана Харченко хворіла на ниркову недостатність. Остаточна причина смерті невідома.

Нагадаємо, українка Оксана Харченко разом зі своєю сестрою Наталією приїхали на роботу до Великопольського воєводства у 2017 році. Вони працювали нелегально поблизу Сьроди-Великопольської на овочевій фірмі. У січні 2018 року Оксані стало зле у робітничому помешканні. Її роботодавець не викликав швидку і не надав жінці відповідну вчасну допомогу, а вивіз на зупинку громадського транспорту і залишив її там, ствердивши, що "вона перебуває під впливом алкоголю". Внаслідок цього випадку Оксану паралізувало. Майже рік вона проходила реабілітацію в одному із осередків поблизу Лєшна. На той час Оксані Харченко було 43 роки.

Проти роботодавця Оксани Харченко було відкрито кримінальну справу, він також виплатив потерпілій грошову компенсацію і легалізував її попередню роботу у своїй фірмі.

Loading...