live
Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Північній Ірландії дозволили одностатеві шлюби

Перші шлюбні церемонії відбудуться у лютому

Фото з відкритих джерел

У Північній Ірландії юридично визнали шлюби між одностатевими парами, тепер пари можуть подати заяву для його реєстрації. Про це повідомляє ВВС

Згідно з повідомленням, із 13 січня одностатеві пари зможуть подати заяву для того, щоб, відповідно до закону, одружитися через 28 днів, таким чином перші церемонії проведуть у лютому. 

Як зазначається, для гомосексуальних пар, які вже одружені,тепер їхній шлюб буде юридично визнаний у Північній Ірландії, однак ті, хто вже перебуває у цивільному партнерстві, поки не зможуть перетворити його на шлюб. Також гетеросексуальні пари з сьогоднішнього дня зможуть укладати цивільні партнерські відносини.

Пізніше цього року Офіс Північної Ірландії розпочне консультації щодо конвертації цивільних партнерств та ролі церкви у одностатевих шлюбах.

Слід зауважити, що одностатеві шлюби були дозволені в Англії, Шотландії та Уельсі ще з 2014 року, однак тоді Кабінет міністрів Північної Ірландії їх не легалізував.

Нагадаємо, у Північній Ірландії законопроєкт про легалізацію одностатевих шлюбів та абортів, який був прийнятий у Вестмінстері, вступив у дію 22 жовтня опівночі.

 

Loading...