У оновленому рейтингу WTA Ястремська втратила два рядки, а Світоліна зберегла п'яту позицію

Українка Еліна Світоліна зберегла за собою п'яте місце в світовому рейтингу тенісисток Портал sport.ua

У першій сотні оновленого світового рейтингу Жіночої тенісної асоціації знаходяться три представниці України  

Перша "ракетка" України Еліна Світоліна залишилася на п'ятій сходинці рейтингу Жіночої тенісної асоціації (WTA) станом на 13-е січня. 25-річну харків'янку, в активі якої 5075 очок, випереджають австралійка Ешлі Барті (7547), чешка Кароліна Плішкова (5940), японка Наомі Осака (5496) та румунка Сімона Халеп (5461). Друга "ракетка" України Даяна Ястремська (1820) опустилася на два рядки і посідає тепер 24-е місце. Третій представник України в першій сотні світового рейтингу 25-річна уродженка Миколаєва Катерина Козлова (699) утримує 91-у позицію, повідомляє sport.ua.

Минулий тиждень став першим в новому сезоні. Тенісистки зіграли на трьох турнірах, тож очок було розіграно доволі багато.

У першій десятці сталися відразу три зміни, але, як це не дивно, найбільш важливою стало рокірування голландки Кікі Бертенс і американки Серени Вільямс. У світлі того, що Б'янка Андреєску з Канади знялася з Відкритого чемпіонату Австралії – Australian Open-2020, це буде означати, що Еліна Світоліна зможе зустрітися з легендарною американкою не раніше півфіналу.

ТОП-10 оновленого рейтингу WTA Портал sport.ua

Що стосується решти українок, то Даяна Ястремська втратила дві позиції, але під час жеребкування Australian Open-2020 це нічого в гіршу сторону не змінить. Також варто відзначити невеликий прогрес Марти Костюк і втрату великої кількості очок Дар'єю Лопатецькою.

Українки в ТОП-350 рейтингу WTA Портал sport.ua

 

Loading...