live
Новини » Львів 350 Читать эту новость на русском

У лютому Львів отримає 15 нових тролейбусів Електрон

Тролейбуси Електрон
загрузка...
загрузка...

У наступні три роки в розвиток ЛКП "Львівелектротранс" буде інвестовано 1,9 млрд грн

У лютому цього року Львів отримає чергову партію нових тролейбусів Електрон — 15 одиниць.

Про це повідомила пресслужба ЛМР.

"Сьогодні ми отримали підтвердження від компанії "Електрон", що в лютому нам буде поставлено 15 тролейбусів, а в березні буде доставлено решту — теж 15 одиниць", – розповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

Вона нагадала, що в листопаді-грудні ми отримали 20 тролейбусів, і з наступного тижня ці тролейбуси вийдуть на маршрути, зокрема курсуватимуть на маршруті № 32.

"Інвестиція в розвиток електротранспорту Львова  за останні 10 років становить 884 млн грн — це закупівля трамваїв і тролейбусів, ремонт контактної мережі, трамвайних колій, модернізація тягових підстанцій тощо. У наступні три роки в розвиток ЛКП "Львівелектротранс" буде інвестовано 1,9 млрд грн. У планах реконструкція усіх депо, закупівля рухомого складу — 10 нових і 40 вживаних трамваїв і 100 нових тролейбусів з автономним ходом", – повідомляють у ЛМР.

Нагадаємо, з 13 січня зросте вартість разового квитка на проїзд у трамваях і тролейбусах Львова – замість нинішніх п’яти доведеться платити шість або сім гривень.

Loading...
Loading...
Loading...