live
Новини » Світ 153 Читать эту новость на русском

Трамп поскаржився на "українське втручання" у вибори

REUTERS Дональд Трамп
загрузка...
загрузка...

Президент США очікує відповіді від генерального інспектора до п'ятниці

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп розкритикував демократів, які ініціювали процедуру імпічменту та поскаржився на Україну за втручання у вибори в США. Про це він написав у Twitter.

"Палата представників США розслідує походження скарги інформатора в українській справі. Генеральний інспектор Розвідувального співтовариства Майкл Аткінсон зіткнувся із серйозними питаннями. Демократи, знаючи, що генеральний інспектор - головна проблема, не опублікували його свідчення", - написав американський лідер.

За словами Трампа, це виглядає так само, як все, що "ми вже бачили", від російського втручання до українського втручання, яке стало обманом з імпічментом.

"Потрібно отримати відповіді генерального інспектора до п'ятниці, тому що це той хлопець, який підпалив запал. Так що, якщо він хоче очистити своє ім'я, нехай доведе, що його офіс некомпетентний. Генеральному інспектору не були потрібні докази", - додав президент США.

Нагадаємо, раніше спікер Палати представників США Ненсі Пелосі заявила, що сенатори "поплатяться", якщо не дозволять новим свідкам дати свідчення у справі про імпічмент президента Дональда Трампа.

Loading...
Loading...
Loading...