Новини » Світ Читать эту новость на русском

Той, що вижив: На Алясці чоловік провів три тижні на морозі після того, як згорів його будинок

Чоловік вижив завдяки консервам, які витягнув із вогню

До поліції звернулися родичі чоловіка ВВС Україна

Чоловік провів три тижні на морозі у віддаленій частині Аляски після того, як його будинок згорів через недбалість власника. Про це повідомляє ВВС.

Згідно з повідомленням, 30-річний Тайсон Стіл провів  три тижні за мінусових температур у наметі, який зробив із решток згорілого будинку, аж поки його не знайшли рятувальники. Вони побачили на снігу напис "SOS", літери якого Стіл зафарбував попелом. Окрім цього, чоловік проклав стежку до замерзлого озера неподалік, де, на його думку, міг приземлитися рятувальний літак.

Як зазначається, він купив зроблений з брезенту і дощок  будиночок, розташований у віддаленій долині Сусітна, у ветерана війни у В'єтнамі. За словами Стіла, він не впевнений, в яку саме ніч почалася пожежа, оскільки жив у будинку з вересня один, але за його підрахунками, це сталося 17 або 18 грудня, коли він поклав у пічку великий шматок картону. 

Чоловік прокинувся рано вранці від крапель розплавленого пластику, що падали з даху, а тоді вибіг із палаючого будинку. Стіл встиг вихопити ковдру та рушницю, не зміг врятувати свого лабрадора на ім'я Філ, оскільки думав, що тварина втекла. Однак зрозумів, що чотирилапий друг потрапив у вогняну пастку, лише коли почув виття з охопленого вогнем будинку. 

Пізніше  Стіл зібрав банки консервів, які пережили полум'я, і перші дві ночі провів у сніжній печері, а згодом навколо печі він спорудив найпростіший намет із клаптів брезенту. Вогонь він підтримував завдяки корі дерев та свічці. Чоловіка вдалося знайти завдяки родичам, які попросили перевірити поліцію його місце перебування. 

Нагадаємо, у затоці неподалік американського міста Олімпія в штаті Вашингтон морські леви "викрали" катер. До парочки хотів долучитися третій морський лев, але ті вважали його зайвим і прогнали. 

 

Loading...