live

Стали доступні онлайн 28 освітніх реєстрів МОН

Міністерство освіти оприлюднило реєстри даних

Метою відкриття реєстрів є максимальне спрощення комунікації між МОН та громадянами

Міністерство освіти і науки відкрило доступ до 28 реєстрів даних, з якими відтепер можна ознайомитись на Єдиному державному порталі відкритих даних.

Про це повідомляє Освіта.

Зокрема, серед оприлюднених даних – реєстри закладів освіти всіх рівнів, а також наукових установ, реєстри документів про загальну середню, професійно-технічну та вищу освіту, національний репозитарій текстів, реєстри технологій, створених чи придбаних за бюджетні кошти.

Також на сайті опублікований реєстр сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, деперсоніфіковані дані учасників ЗНО з кожного навчального предмета, деперсоніфікований реєстр студентських (учнівських) квитків тощо.

За словами міністра освіти і науки Ганни Новосад, метою відкриття реєстрів є максимальне спрощення комунікації між МОН та громадянами.

"Тепер дані наших реєстрів не просто доступні, їх дійсно зручно шукати та використовувати для власних потреб. Користувачі порталу не тільки бачать кожен набір даних перед завантаженням, але й можуть дати зворотній зв’язок з побажаннями чи зауваженнями. Цей двосторонній зв’язок надзвичайно важливий для нас", – зазначила міністр.

Нагадаємо, до 24 січня кожен охочий може зареєструватися на пробне зовнішнє незалежне оцінювання.Loading...
Loading...
Loading...