live

Скотоферма і медіа

VERSII
VERSII
фото - з відкритих джерел Колишній генеральний продюсер "1+1" Олександр Ткаченко,
загрузка...
загрузка...

Ренат Кузьмін сьогодні яскраво "запалив" на засіданні комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики. Він засадив трансгендеру з обмеженим ростом, а також іншими відповідними якостями, в першу чергу інтелектуальними, по самі медіагланди. Мова йде про колишнього генерального продюсера "Плюсів" Сашу Ткаченка. Ткаченко представляв новий закон про медіа, який запроваджує масу цікавих і кумедних нововведень.

Він відчував своїм розробленим Ігорем Валерійовичем органом, що потрапив разом зі своїм побратимом за статтю Бородянським (міністр расової культури і спорту) в цікаву ситуацію. Пропозиція провести примусову державну реєстрацію всіх наявних блогерів і журналістів з обов'язковим носінням нашийника з биркою, спеціального кільця в носі і напису "ворог нації" на добре видимій частини тіла сама по собі стрьомна. Ні, я розумію, що сьогодні "зелені" на чолі із Зеленським впритул зайнялися продовженням справи Петра Олексійовича з виведення нової історичної раси людей – gomoukrainus. Ні, написання правильне, оскільки враховується орієнтація як авторів законопроєкту, так і переважної більшості представників влади. У них стоїть завдання привести всі види ЗМІ – електронні, друковані, радійні, соціальні, взагалі все, що можна прочитати, побачити й почути, до єдиного мовного, релігійного і політичного знаменника. Мова, віра та армія, яка "протистоїть агресору".

Кузьмін, який на відміну від нервової особини Потураєва і більшості членів комітету, є юристом, по пунктах тикав авторам цієї суто "порохоботської" заготовки в приголомшливі ляпи і ідіотизми, наворочені в гігантській кількості. Наприклад, проєктом Бородянського–Сороса і цього маленького з борідкою передбачено, що забороняється "популяризація діячів радянського минулого". Ренат Кузьмін абсолютно логічно запитує нервового голову комітету: а як бути з Леонідом Кравчуком? Він же, с…ка, в Центральному комітеті КПРС завідував ідеологічним спрямуванням. Якщо запросити його у телевізор, це буде "пропагандою діячів радянського минулого" чи ні? Позбавлять телеканал ліцензії чи ні?

Потураєв в цьому місці став червоним і почав кричати про необхідність вносити "конкретні пропозиції", а не "рекламувати свою (опозиційну) політичну силу". "Ткачик" (клікуха Ткаченка на телеканалі) намагався виглядати підкреслено спокійним і розважливим. Але виглядав він повним… Втім, як завжди.

Кузьмін і його довів до крайнього збудження, коли звинуватив авторів проєкту зі створення в Україні інформаційного концтабору в плагіаті. Переписали практично слово в слово норми закону нацистської Німеччини Адольфа Гітлера. Зокрема, щодо необхідності загнати всіх журналістів, блогерів, ютюберів, влогерів, ведучих, освітлювачів в одну "імперську профспілку". "Ткачик" спробував мудрувати, вимагав прямого цитування "гітлерівського закону". На що Ренат Кузьмін повідомив, що у нього немає оригіналу німецькою. Спокійно, методично, по пунктах він одягав на голову "активу" "зелених", що зібрався тут, те, що вони там написали. "Забороняються висловлювання, які розпалюють національну, расову або релігійну ворожнечу або ненависть до окремих осіб або їх груп": то що забороняється – розпалювання ворожнечі чи ненависті? Чи це одне і те ж?

Не допускаються "дискримінаційні висловлювання на основі етнічного походження, релігії, віри, статі, стану здоров'я, сексуальної орієнтації або за іншою ознакою". Іншими словами, якщо я констатую простий і очевидний факт – Ткаченко альтернативно обдарований, то фактично дискриміную кришталево чистого депутата партії Зеленського? Але не це найголовніше. У проєкті передбачена норма "за іншою ознакою". І на це звернув увагу Кузьмін. А ви знаєте, що тільки одних видів сексуальної орієнтації більше сорока і їх кількість постійно зростає? Плюс вегани, зоофіли, бодіпозитивісти та інші збоченці? Вони всі потрапляють в пункт Ткаченка та Бородянського щодо "іншої ознаки".

Йдемо далі в наше світле майбутнє зеленого кольору з виразним тоталітарним душком. Забороняються матеріали або інформація, що створює позитивний образ особистостей, які обіймали керівні посади в часи комуністичного режиму, в органах державної безпеки. Про Кравчука ми вже розуміємо. Незрозуміло, до яких саме рангів не можна популяризувати працівників КДБ. Ось лейтенант – це керівна посада або все ж звання? І що таке "позитивний образ"? Як його, б...ть, створювати? Дуже важливі питання, оскільки відповідальність цілком собі реальна: штрафи, позбавлення ліцензій і тюремне ув'язнення. Буде спеціальний каральний орган – Нацрада з усього, що є в інформаційному просторі. Його формує "зелений" президент і "зелена" монобільшість. Зрозуміло, що всі рішення стануть виноситися одноголосно. Прикольна схема, чи не правда? Для полегшення роботи каральної медіаради вводиться заборона на анонімність в мережі. Всі повинні бути позначені, упізнані і відкатати свої пальчики на тілі Ткаченка. Паспортні дані, чіп в жопу і інші технічні аспекти ідентифікації ще обговорюються. Так, як неохоче визнав Ткаченко, такі блогери, як Бужанський, Шарій, Дубинський і інші, можуть "віщати" російською мовою.

Однак якщо їх зареєструють як суб'єкти інформаційного мовлення – будуть зобов'язані перейти на мову. Реєстрація ніби не обов'язкова, але без неї просто тупо забанять навіть без рішення суду.

Я особисто нарахував приблизно двадцять три абсолютно безпрограшні приводи, за допомогою яких можна доеб… докопатися до будь-якого, навіть найбільш патріотичного ЗМІ. Починаючи від мови і закінчуючи "непрозорою структурою власності". Твій блог у "Фейсбуці" може в будь-який момент бути визнаний "інформаційним суб'єктом", який "виправдовує країну-агресора". І його закриють. Дещо гірше йде справа з "Однокласниками" і "ВК". Вони ніби і так заборонені. Але якщо ти туди пишеш, то потенційно є ворогом нації. Не вірите? Запитайте у Потураєва. Коли він відхаркається від почуттів до "агресора", що переповнюють його, все докладно пояснить. З криками і ритуальним катанням по підлозі.

Можна поставити питання: а чому таке почалося тільки зараз? Відповідаю – навіть при Порошенку не було такого великого представництва "соросососів" у всіх гілках влади. Традиційно ці особини паразитують саме на медіасфері, оскільки нічого руками зробити не можуть. Аналогічна ситуація і з членом, але це дещо інша сфера. Хоча і тісно пов'язана. Офіс президента, переляканий безперервним програшем на медіасфері та постійним попаданням в ідіотські ситуації, дав "соросососам" повний карт-бланш на побудову повністю контрольованої медіасфери під приводом "гібридної інформаційної агресії". Вони ж думають, що так їм вдасться підвищити популярність Зеленського та партії "слуг". Моєю метою не є тикати їх у власний ідіотизм, оскільки він цілком очевидний. Мій прогноз абсолютно точний: вони блискуче в'ї..ться об стінку що у випадку прийняття закону про медіа, так і в разі провалу. Тут взагалі двох думок бути не може. Всі олігархи, включаючи Коломойського і виключаючи агента КДБ "Валерія" (Пінчук), вибрали саме таку лінію співпраці з новою владою. Чекають, коли ж вони в'ї…ся об стінку і почнуть подавати легкі ознаки адекватності. І так, Ренату Кузьміну респект. І наостанок: знову послухав запис розмов Коломойського з Сашею Ткаченком. Нарахував приблизно п'ять ознак дискримінації за расовою і статевою ознакою. В основному, звісно ж, за статевою.

Олександр Зубченко

Джерело: Версії

Loading...
Loading...

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...