Новини » Світ Читать эту новость на русском

Президент Ірану схвалив внесення Пентагону до списку "терористичних організацій"

Хасан Рухані фото - з відкритих джерел

До терористів прирівнюються "всі члени Пентагону і пов'язані з ним установи та організації"

Президент Ірану Хасан Рухані схвалив нещодавно прийняту парламентом резолюцію щодо визнання армії США та Пентагону терористичними організаціями.

Про це повідомляє Tasnimnews.

Зазначається, що Рухані доручив відповідним організаціям виконати резолюцію, яка була прийнята під час відкритого засідання іранського парламенту 7 січня.

Тоді законодавці Ірану одноголосно проголосували за визнання американських сил терористами у відповідь на нещодавній Вашингтонський крок щодо вбивства командира генерал-лейтенанта Кассема Сулеймані.

Нагадаємо, 3 січня стало відомо, що генерала Сулеймані, Абу Махді аль-Мухандіса, який був заступником глави Іраку Хашд аль-Шаабі (ПМУ), та низку їх оточення було вбито під час удару американськими безпілотниками поблизу міжнародного аеропорту Багдада.

Білий дім та Пентагон взяли на себе відповідальність за вбивство генерала Сулеймані в Іраку, заявивши, що напад було здійснено за вказівкою президента США Дональда Трампа.

Нагадаємо, 7 січня Вища рада нацбезпеки Ірану представила 13 варіантів відповіді США на вбивство іранського генерала Касема Сулеймані.

 Loading...